Stanislav Budín, IČO (71851356), sídlo Polště
Základní informace
Název:
Stanislav Budín
Sídlo:
Polště
IČO:
71851356
Aktuální kontaktní údaje Stanislav Budín
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Stanislav Budín z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Stanislav Budín
IČO:
71851356
Firma:
Stanislav Budín
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Jindřichův Hradec
Základní územní jednotka:
Polště
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 4. 2006
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Opravy a instalace strojů a zařízení
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Výpis údajů pro Stanislav Budín ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Stanislav Budín
IČO (identifikační číslo):
71851356
Jméno:
Stanislav Budín
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 4. 2006
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Živnosti Stanislav Budín
Živnost č. 1 Montáž, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
2. 1. 2014
Živnost č. 2 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
2. 1. 2014
Živnost č. 3 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 4. 2006
Statutární orgán Stanislav Budín
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .