Sany cš s.r.o., IČO (28781589), sídlo Jetřichov
Základní informace
Název:
Sany cš s.r.o.
Sídlo:
Jetřichov
IČO:
28781589
Aktuální kontaktní údaje Sany cš s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Sany cš s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Sany cš s.r.o.
IČO:
28781589
Firma:
Sany cš s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Náchod
Základní územní jednotka:
Jetřichov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
9. 12. 2009
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Opravy elektrických zařízení
Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
Výpis údajů pro Sany cš s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Sany cš s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
28781589
Jméno:
Sany cš s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
9. 12. 2009
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Sany cš s.r.o.
Sídlo:
225, Jetřichov 54983
Živnosti Sany cš s.r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Poskytování technických služeb
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Zprostředkování obchodu a služeb
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Pronájem a půjčování věcí movitých
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
9. 12. 2009
Živnost č. 2 Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
9. 12. 2009
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
14. 5. 2012
Zánik oprávnění
12. 5. 2026
Statutární orgán Sany cš s.r.o.
Výpis údajů pro Sany cš s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje Sany cš s.r.o.
Soud:
Krajský soud v Hradci Králové
9. 12. 2009
Spisová značka:
C 26973
IČO (identifikační číslo osoby):
28781589
Jméno:
Sany cš s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
9.12.2009
Zapsána dne:
9.12.2009
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
15.6.2015
Kapitál Sany cš s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
9.12.2009
Sídlo Sany cš s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
225, Jetřichov 54983, Česká republika
27.11.2019
Adresa:
98, Nové Město nad Metují 54901, Česká republika
15.6.2015 - 27.11.2019
Adresa:
225, Jetřichov 54983, Česká republika
9.12.2009 - 15.6.2015
Předmět podnikání Sany cš s.r.o.
Platnost údajů od - do
výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
21.5.2012
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
9.12.2009
činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
9.12.2009
Vedení firmy Sany cš s.r.o.
Statutární orgán Sany cš s.r.o.
jednatel
Ivana Cvrčková
Ve funkci
od 15.6.2015
Adresa
Mlýnská 98, 54701 Náchod
jednatel
Josef Franc
Ve funkci
od 26.9.2018
do 27.3.2026
Adresa
225, 54983 Jetřichov
jednatel
Josef Franc
Ve funkci
od 15.6.2015
do 26.9.2018
Adresa
Ot. Španiela 495, 55101 Jaroměř
jednatel
Ivana Cvrčková
Ve funkci
od 9.12.2009
do 15.6.2015
Adresa
Mlýnská 98, 54701 Náchod
jednatel
Josef Franc
Ve funkci
od 21.5.2012
do 15.6.2015
Adresa
Ot. Španiela 495, 55101 Jaroměř
jednatel
Jan Školník
Ve funkci
od 9.12.2009
do 21.5.2012
Adresa
225, 54983 Jetřichov
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .