Radka Vernerová, IČO (73879720), sídlo Janová
Základní informace
Název:
Radka Vernerová
Sídlo:
Janová
IČO:
73879720
Aktuální kontaktní údaje Radka Vernerová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Radka Vernerová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Radka Vernerová
IČO:
73879720
Firma:
Radka Vernerová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Vsetín
Základní územní jednotka:
Janová
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
25. 2. 2005
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Ostatní vzdělávání
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Radka Vernerová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Radka Vernerová
IČO (identifikační číslo):
73879720
Jméno:
Radka Vernerová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
25. 2. 2005
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Živnosti Radka Vernerová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 4. 2006
Živnost č. 2 Holičství, kadeřnictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 3. 2005
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Výuka v oblasti umění a společenského tance
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
19. 4. 2006
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Radka Vernerová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .