Radka Čermáková, IČO (02944707), sídlo Slatina
Základní informace
Název:
Radka Čermáková
Sídlo:
Slatina
IČO:
02944707
Aktuální kontaktní údaje Radka Čermáková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Radka Čermáková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Radka Čermáková
IČO:
02944707
Firma:
Radka Čermáková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Kladno
Základní územní jednotka:
Slatina
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
28. 4. 2014
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Chov ostatních zvířat j. n.
Tisk a činnosti související s tiskem
Rozmnožování nahraných nosičů
Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Výpis údajů pro Radka Čermáková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Radka Čermáková
IČO (identifikační číslo):
02944707
Jméno:
Radka Čermáková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
28. 4. 2014
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Živnosti Radka Čermáková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a
zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
Výroba neelektrických zařízení pro domácnost
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Ubytovací služby
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
Pronájem a půjčování věcí movitých
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
Testování, měření, analýzy a kontroly
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Fotografické služby
Překladatelská a tlumočnická činnost
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a
osobního zboží
Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 4. 2014
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 4. 2014
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Statutární orgán Radka Čermáková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .