Přemysl Vykopal, IČO (44582994), sídlo Kamenice
Základní informace
Název:
Přemysl Vykopal
Sídlo:
Kamenice
IČO:
44582994
Aktuální kontaktní údaje Přemysl Vykopal
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Přemysl Vykopal z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Přemysl Vykopal
IČO:
44582994
Firma:
Přemysl Vykopal
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha-východ
Základní územní jednotka:
Kamenice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
13. 11. 1992
Sídlo Přemysl Vykopal
Sídlo:
2175, Kamenice 25168
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Výroba dopravních prostředků a zařízení j. n.
Ostatní zpracovatelský průmysl
Příprava staveniště
Ubytování
Pronájem videokazet a disků
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Ostatní sportovní činnosti
Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
Činnosti denních lázní, saun a parních lázní
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Přemysl Vykopal ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Přemysl Vykopal
IČO (identifikační číslo):
44582994
Jméno:
Přemysl Vykopal
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
13. 11. 1992
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Přemysl Vykopal
Sídlo:
2175, Kamenice 25168
Živnosti Přemysl Vykopal
Živnost č. 1 Masérské, rekondiční a regenerační služby
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 4. 2003
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Pronájem a půjčování věcí movitých
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Ubytovací služby
Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků
Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
13. 11. 1992
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, mimo zboží vyhr.v příl.1-3 zák.č.455/91Sb.o živn.podnikání
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
13. 11. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Přemysl Vykopal
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .