Petra Střítecká, IČO (46920293), sídlo Trnava
Základní informace
Název:
Petra Střítecká
Sídlo:
Trnava
IČO:
46920293
Aktuální kontaktní údaje Petra Střítecká
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Petra Střítecká z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Petra Střítecká
IČO:
46920293
Firma:
Petra Střítecká
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Třebíč
Základní územní jednotka:
Trnava
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
12. 10. 1992
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Činnosti reklamních agentur
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Ostatní vzdělávání
Výpis údajů pro Petra Střítecká ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Petra Střítecká
IČO (identifikační číslo):
46920293
Jméno:
Petra Střítecká
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
12. 10. 1992
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Živnosti Petra Střítecká
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Překladatelská a tlumočnická činnost
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
14. 9. 1992
Přerušeno od
12. 2. 2020
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Vyučování v oboru cizích jazyků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
14. 9. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Petra Střítecká
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .