PC-STROM software, s.r.o., IČO (49788671), sídlo Plzeň
Základní informace
Název:
PC-STROM software, s.r.o.
Sídlo:
Plzeň
IČO:
49788671
Aktuální kontaktní údaje PC-STROM software, s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro PC-STROM software, s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje PC-STROM software, s.r.o.
IČO:
49788671
Firma:
PC-STROM software, s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Plzeň-město
Základní územní jednotka:
Plzeň 6-Litice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
1. 12. 1993
Sídlo PC-STROM software, s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Činnosti v oblasti informačních technologií
Výpis údajů pro PC-STROM software, s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje PC-STROM software, s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
49788671
Jméno:
PC-STROM software, s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
1. 12. 1993
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo PC-STROM software, s.r.o.
Sídlo:
Klatovská 471/328, Plzeň 32100
Živnosti PC-STROM software, s.r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 9. 1993
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Poskytování software
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
20. 9. 1993
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán PC-STROM software, s.r.o.
Výpis údajů pro PC-STROM software, s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje PC-STROM software, s.r.o.
Soud:
Krajský soud v Plzni
1. 12. 1993
Spisová značka:
C 4630
IČO (identifikační číslo osoby):
49788671
Jméno:
PC-STROM software, s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
1.12.1993
Zapsána dne:
1.12.1993
Kapitál PC-STROM software, s.r.o.
Základní kapitál
100 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
1.12.1993
Sídlo PC-STROM software, s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Klatovská 471/328, Plzeň 32100, Česká republika
16.9.2016
Adresa:
Klatovská 328, Plzeň , Česká republika
15.9.1999 - 16.9.2016
Adresa:
Jablonského č. 9, Plzeň , Česká republika
5.10.1995 - 15.9.1999
Adresa:
Klatovská 140, Plzeň , Česká republika
1.12.1993 - 5.10.1995
Předmět podnikání PC-STROM software, s.r.o.
Platnost údajů od - do
poskytování software
1.12.1993
Vedení firmy PC-STROM software, s.r.o.
Statutární orgán PC-STROM software, s.r.o.
Jednatel
Ing. Martin Štekl
Ve funkci
od 16.9.2016
Adresa
Klatovská 471/328, 32100 Plzeň
Jednatel
Ing. Martin Štekl
Ve funkci
od 5.10.1995
do 16.9.2016
Adresa
Klatovská 328, Plzeň
Jednatel
Ing. Martin Štekl
Ve funkci
od 1.12.1993
do 5.10.1995
Adresa
Klatovská 140, Plzeň
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .