Miroslava Němcová, IČO (88057054), sídlo Zlín
Základní informace
Název:
Miroslava Němcová
Sídlo:
Zlín
IČO:
88057054
Aktuální kontaktní údaje Miroslava Němcová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Miroslava Němcová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Miroslava Němcová
IČO:
88057054
Firma:
Miroslava Němcová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Zlín
Základní územní jednotka:
Zlín
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
12. 8. 2011
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba oděvů
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Činnosti reklamních agentur
Specializované návrhářské činnosti
Fotografické činnosti
Ostatní vzdělávání
Výpis údajů pro Miroslava Němcová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Miroslava Němcová
IČO (identifikační číslo):
88057054
Jméno:
Miroslava Němcová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
12. 8. 2011
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Živnosti Miroslava Němcová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Fotografické služby
Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Umělecko-řemeslné zpracování kovů
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 8. 2011
Statutární orgán Miroslava Němcová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .