Miroslav Kovanda, IČO (65603605), sídlo Cerhenice
Základní informace
Název:
Miroslav Kovanda
Sídlo:
Cerhenice
IČO:
65603605
Aktuální kontaktní údaje Miroslav Kovanda
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Miroslav Kovanda z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Miroslav Kovanda
IČO:
65603605
Firma:
Miroslav Kovanda
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Kolín
Základní územní jednotka:
Cerhenice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
19. 10. 1998
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů
Instalace průmyslových strojů a zařízení
Výpis údajů pro Miroslav Kovanda ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Miroslav Kovanda
IČO (identifikační číslo):
65603605
Jméno:
Miroslav Kovanda
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
19. 10. 1998
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Miroslav Kovanda
Sídlo:
Východní 302, Cerhenice 28102
Živnosti Miroslav Kovanda
Živnost č. 1 Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
19. 10. 1998
Přerušeno od
3. 3. 2021
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Montáž, opravy, údržba vyhrazených elektrických zařízení
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
19. 10. 1998
Zánik oprávnění
11. 9. 2001
Statutární orgán Miroslav Kovanda
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .