Michal ŠTROBL, IČO (71385274), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Michal ŠTROBL
Sídlo:
Praha
IČO:
71385274
Aktuální kontaktní údaje Michal ŠTROBL
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Michal ŠTROBL z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Michal ŠTROBL
IČO:
71385274
Firma:
Michal ŠTROBL
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha-Suchdol
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
20. 10. 2004
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Výpis údajů pro Michal ŠTROBL ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Michal ŠTROBL
IČO (identifikační číslo):
71385274
Jméno:
Michal ŠTROBL
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
20. 10. 2004
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Michal ŠTROBL
Sídlo:
Suchdolská 480/25, Praha 16500
Živnosti Michal ŠTROBL
Živnost č. 1 Realitní zprostředkování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
24. 8. 2020
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Překladatelská a tlumočnická činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 10. 2004
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkování služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
20. 10. 2004
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Michal ŠTROBL
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .