Výpis údajů pro Mgr. Radovan Randiak z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Mgr. Radovan Randiak
IČO:
04268202
Firma:
Mgr. Radovan Randiak
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Uherské Hradiště
Základní územní jednotka:
Starý Hrozenkov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
5. 8. 2015
Sídlo Mgr. Radovan Randiak
Sídlo:
342, Starý Hrozenkov 68774
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Silniční nákladní doprava
Výpis údajů pro Mgr. Radovan Randiak ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Mgr. Radovan Randiak
IČO (identifikační číslo):
04268202
Jméno:
Mgr. Radovan Randiak
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
5. 8. 2015
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Mgr. Radovan Randiak
Sídlo:
342, Starý Hrozenkov 68774
Živnosti Mgr. Radovan Randiak
Živnost č. 1 Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 2,5 tuny a nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz. Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz.