Martin Zeman, IČO (41779827), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Martin Zeman
Sídlo:
Praha
IČO:
41779827
Aktuální kontaktní údaje Martin Zeman
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Martin Zeman z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Martin Zeman
IČO:
41779827
Firma:
Martin Zeman
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 10
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
22. 8. 1991
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výstavba bytových a nebytových budov
Výpis údajů pro Martin Zeman ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Martin Zeman
IČO (identifikační číslo):
41779827
Jméno:
Martin Zeman
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
22. 8. 1991
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Martin Zeman
Sídlo:
Orelská 540/4, Praha 10100
Živnosti Martin Zeman
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
4. 6. 1997
Statutární orgán Martin Zeman
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .