Marie Špalková, IČO (18054013), sídlo Troubky
Základní informace
Název:
Marie Špalková
Sídlo:
Troubky
IČO:
18054013
Aktuální kontaktní údaje Marie Špalková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Marie Špalková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Marie Špalková
IČO:
18054013
Firma:
Marie Špalková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Přerov
Základní územní jednotka:
Troubky
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
4. 6. 1991
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Marie Špalková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Marie Špalková
IČO (identifikační číslo):
18054013
Jméno:
Marie Špalková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
4. 6. 1991
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
3
Sídlo Marie Špalková
Sídlo:
Dědina 33/23, Troubky 75102
Živnosti Marie Špalková
Živnost č. 1 Pedikúra, manikúra
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
22. 5. 2017
Přerušeno od
31. 3. 2021
Živnost č. 2 Prodej konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
1. 11. 2013
Přerušeno od
1. 1. 2018
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
19. 11. 1992
Přerušeno od
1. 1. 2018
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 nákup zboží za účelem dalšího prodeje a prodej mimo zboží
uvedené v příloze 1 - 3 živnostenského zákona
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
19. 11. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Marie Špalková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .