Marcela Šalátová, IČO (72190809), sídlo Ledenice
Základní informace
Název:
Marcela Šalátová
Sídlo:
Ledenice
IČO:
72190809
Aktuální kontaktní údaje Marcela Šalátová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Marcela Šalátová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Marcela Šalátová
IČO:
72190809
Firma:
Marcela Šalátová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
České Budějovice
Základní územní jednotka:
Ledenice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
24. 2. 2003
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Ostatní vzdělávání
Výpis údajů pro Marcela Šalátová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Marcela Šalátová
IČO (identifikační číslo):
72190809
Jméno:
Marcela Šalátová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
24. 2. 2003
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
1
Sídlo Marcela Šalátová
Sídlo:
86, Ledenice 37006
Živnosti Marcela Šalátová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
24. 2. 2003
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 2011
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Živnost č. 2 Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
24. 2. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 Zprostředkování obchodu
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
24. 2. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Marcela Šalátová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .