Marcela Mikešková, IČO (67731333), sídlo Radkovy
Základní informace
Název:
Marcela Mikešková
Sídlo:
Radkovy
IČO:
67731333
Aktuální kontaktní údaje Marcela Mikešková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Marcela Mikešková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Marcela Mikešková
IČO:
67731333
Firma:
Marcela Mikešková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Přerov
Základní územní jednotka:
Radkovy
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
24. 6. 1998
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Kadeřnické a holičské činnosti
Výpis údajů pro Marcela Mikešková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Marcela Mikešková
IČO (identifikační číslo):
67731333
Jméno:
Marcela Mikešková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
24. 6. 1998
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Živnosti Marcela Mikešková
Živnost č. 1 Pedikúra, manikúra
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
31. 8. 2016
Živnost č. 2 Holičství, kadeřnictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 8. 1998
Statutární orgán Marcela Mikešková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .