Lukáš Vohralík, IČO (05206286), sídlo Holice
Základní informace
Název:
Lukáš Vohralík
Sídlo:
Holice
IČO:
05206286
Aktuální kontaktní údaje Lukáš Vohralík
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Lukáš Vohralík z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Lukáš Vohralík
IČO:
05206286
Firma:
Lukáš Vohralík
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Pardubice
Základní územní jednotka:
Holice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
29. 6. 2016
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Truhlářské práce
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Ostatní úklidové činnosti
Výpis údajů pro Lukáš Vohralík ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Lukáš Vohralík
IČO (identifikační číslo):
05206286
Jméno:
Lukáš Vohralík
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
29. 6. 2016
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Lukáš Vohralík
Sídlo:
Sokolova 604, Horní Jelení 53374
Živnosti Lukáš Vohralík
Živnost č. 1 Truhlářství, podlahářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 6. 2016
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Velkoobchod a maloobchod
Poskytování technických služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 6. 2016
Statutární orgán Lukáš Vohralík
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .