Leoš Kinzl, IČO (68511507), sídlo Červený Kostelec
Základní informace
Název:
Leoš Kinzl
Sídlo:
Červený Kostelec
IČO:
68511507
Aktuální kontaktní údaje Leoš Kinzl
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Leoš Kinzl z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Leoš Kinzl
IČO:
68511507
Firma:
Leoš Kinzl
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Náchod
Základní územní jednotka:
Červený Kostelec
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
19. 2. 2001
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod mimo prodejny, stánky a trhy
Výpis údajů pro Leoš Kinzl ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Leoš Kinzl
IČO (identifikační číslo):
68511507
Jméno:
Leoš Kinzl
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
19. 2. 2001
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Leoš Kinzl
Sídlo:
Gen. Kratochvíla 1009, Červený Kostelec 54941
Živnosti Leoš Kinzl
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 2. 2001
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
19. 2. 2001
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Leoš Kinzl
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .