Lenka Pospíšilová, IČO (88327051), sídlo Albrechtice v Jizerských horách
Základní informace
Název:
Lenka Pospíšilová
Sídlo:
Albrechtice v Jizerských horách
IČO:
88327051
Aktuální kontaktní údaje Lenka Pospíšilová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Lenka Pospíšilová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Lenka Pospíšilová
IČO:
88327051
Firma:
Lenka Pospíšilová
Právní forma:
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Okres:
Jablonec nad Nisou
Základní územní jednotka:
Albrechtice v Jizerských horách
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
12. 12. 2011
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Smíšené hospodářství
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Příprava staveniště
Ubytování
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Lenka Pospíšilová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Lenka Pospíšilová
IČO (identifikační číslo):
88327051
Jméno:
Lenka Pospíšilová
Právní forma podnikání:
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Vznik první živnosti:
12. 12. 2011
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Lenka Pospíšilová
Sídlo:
146, Albrechtice v Jizerských horách 46843
Živnosti Lenka Pospíšilová
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
31. 3. 2014
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 12. 2011
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 12. 2011
Statutární orgán Lenka Pospíšilová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .