Lenka Maruštíková, IČO (01932446), sídlo Božice
Základní informace
Název:
Lenka Maruštíková
Sídlo:
Božice
IČO:
01932446
Aktuální kontaktní údaje Lenka Maruštíková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Lenka Maruštíková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Lenka Maruštíková
IČO:
01932446
Firma:
Lenka Maruštíková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Znojmo
Základní územní jednotka:
Božice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
24. 7. 2013
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
Výpis údajů pro Lenka Maruštíková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Lenka Maruštíková
IČO (identifikační číslo):
01932446
Jméno:
Lenka Maruštíková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
24. 7. 2013
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Živnosti Lenka Maruštíková
Živnost č. 1 Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
24. 7. 2013
Statutární orgán Lenka Maruštíková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .