Klára Müllerová, IČO (09414240), sídlo Brno
Základní informace
Název:
Klára Müllerová
Sídlo:
Brno
IČO:
09414240
Aktuální kontaktní údaje Klára Müllerová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Klára Müllerová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Klára Müllerová
IČO:
09414240
Firma:
Klára Müllerová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-Královo Pole
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
10. 8. 2020
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Klára Müllerová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Klára Müllerová
IČO (identifikační číslo):
09414240
Jméno:
Klára Müllerová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
10. 8. 2020
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Klára Müllerová
Sídlo:
Floriánova 414/9, brno 61200
Živnosti Klára Müllerová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
10. 8. 2020
Přerušeno od
30. 11. 2020
Statutární orgán Klára Müllerová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .