KJS Consulting s.r.o., IČO (24692701), sídlo Praha
Základní informace
Název:
KJS Consulting s.r.o.
Sídlo:
Praha
IČO:
24692701
Aktuální kontaktní údaje KJS Consulting s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro KJS Consulting s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje KJS Consulting s.r.o.
IČO:
24692701
Firma:
KJS Consulting s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 8
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
14. 6. 2010
Sídlo KJS Consulting s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
Poradenství v oblasti řízení
Reklamní činnosti
Ostatní vzdělávání j. n.
Sportovní činnosti
Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
Poskytování ostatních osobních služeb
Výpis údajů pro KJS Consulting s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje KJS Consulting s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
24692701
Jméno:
KJS Consulting s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
14. 6. 2010
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo KJS Consulting s.r.o.
Sídlo:
Peckova 306/11, Praha 18600
Živnosti KJS Consulting s.r.o.
Živnost č. 1 Péče o dítě do tří let věku v denním režimu
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 9. 2010
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Zprostředkování obchodu a služeb
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Ubytovací služby
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 6. 2010
Statutární orgán KJS Consulting s.r.o.
Výpis údajů pro KJS Consulting s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje KJS Consulting s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
14. 6. 2010
Spisová značka:
C 166564
IČO (identifikační číslo osoby):
24692701
Jméno:
Purple Turtle s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
14.6.2010
Zapsána dne:
14.6.2010
Kapitál KJS Consulting s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
14.6.2010
Sídlo KJS Consulting s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Peckova 306/11, Praha 18600, Česká republika
6.11.2025
Adresa:
Nad sadem 465/2, Praha 11101, Česká republika
9.4.2018 - 6.11.2025
Adresa:
Nad sadem 465/2, Praha 11101, Česká republika
31.8.2015 - 9.4.2018
Adresa:
Za kovárnou 422/15, Praha 11101, Česká republika
13.2.2012 - 31.8.2015
Adresa:
Nad sadem 465/2, Praha 11101, Česká republika
14.6.2010 - 13.2.2012
Předmět podnikání KJS Consulting s.r.o.
Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
14.6.2010
Vedení firmy KJS Consulting s.r.o.
Statutární orgán KJS Consulting s.r.o.
jednatel
Katie Jane Schoultz
Ve funkci
od 21.8.2025
Adresa
Peckova 306/11, 18600 Praha
jednatel
Katie Jane Schoultz
Ve funkci
od 27.5.2025
do 21.8.2025
Adresa
Americká 669/16, 12000 Praha
jednatel
Katie Jane Schoultz
Ve funkci
od 7.4.2018
do 27.5.2025
Adresa
Nad sadem 465/2, 11101 Praha
jednatel
Katie Jane Schoultz
Ve funkci
od 12.11.2015
do 7.4.2018
Adresa
Nad sadem 465/2, 11101 Praha
jednatel
Katie Jane Schoultz
Ve funkci
od 14.6.2010
do 12.11.2015
Adresa
Nad sadem 465/2, 11101 Praha
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .