Karel Trnka, IČO (65858999), sídlo Brno
Základní informace
Název:
Karel Trnka
Sídlo:
Brno
IČO:
65858999
Aktuální kontaktní údaje Karel Trnka
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Karel Trnka z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Karel Trnka
IČO:
65858999
Firma:
Karel Trnka
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-Líšeň
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
4. 7. 1997
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Instalace průmyslových strojů a zařízení
Ubytování
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Karel Trnka ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Karel Trnka
IČO (identifikační číslo):
65858999
Jméno:
Karel Trnka
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
4. 7. 1997
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
3
Sídlo Karel Trnka
Sídlo:
Trnkova 660/54, Brno 62800
Živnosti Karel Trnka
Živnost č. 1 Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 10. 2000
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
13. 5. 1998
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Ubytovací služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
30. 6. 1997
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
30. 6. 1997
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 ubytovací služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
11. 5. 1998
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Karel Trnka
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .