Kamil Novák, IČO (08568804), sídlo Haňovice
Základní informace
Název:
Kamil Novák
Sídlo:
Haňovice
IČO:
08568804
Aktuální kontaktní údaje Kamil Novák
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Kamil Novák z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Kamil Novák
IČO:
08568804
Firma:
Kamil Novák
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Olomouc
Základní územní jednotka:
Haňovice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
2. 10. 2019
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Kamil Novák ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Kamil Novák
IČO (identifikační číslo):
08568804
Jméno:
Kamil Novák
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
2. 10. 2019
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Kamil Novák
Sídlo:
78, Haňovice 78321
Živnosti Kamil Novák
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a
myslivost
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
2. 10. 2019
Přerušeno od
10. 3. 2021
Statutární orgán Kamil Novák
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .