Jiří Vondruška, IČO (15393551), sídlo Bělá pod Pradědem
Základní informace
Název:
Jiří Vondruška
Sídlo:
Bělá pod Pradědem
IČO:
15393551
Aktuální kontaktní údaje Jiří Vondruška
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jiří Vondruška z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jiří Vondruška
IČO:
15393551
Firma:
Jiří Vondruška
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Jeseník
Základní územní jednotka:
Bělá pod Pradědem
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
18. 6. 1992
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Truhlářské práce
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
Ostatní finanční činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Jiří Vondruška ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jiří Vondruška
IČO (identifikační číslo):
15393551
Jméno:
Jiří Vondruška
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
18. 6. 1992
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Jiří Vondruška
Sídlo:
45, Bělá pod Pradědem 79001
Živnosti Jiří Vondruška
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
4. 4. 2011
Přerušeno od
16. 3. 2016
Živnost č. 2 Truhlářství, podlahářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
18. 6. 1992
Přerušeno od
3. 9. 2007
Statutární orgán Jiří Vondruška
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .