Jiří Nový, IČO (88792145), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Jiří Nový
Sídlo:
Praha
IČO:
88792145
Aktuální kontaktní údaje Jiří Nový
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jiří Nový z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jiří Nový
IČO:
88792145
Firma:
Jiří Nový
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 9
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
16. 5. 2012
Sídlo Jiří Nový
Sídlo:
Saarinenova 1140/2, Praha 19800
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Činnosti v oblasti informačních technologií
Činnosti v oblasti informačních technologií
Technické zkoušky a analýzy
Ostatní technické zkoušky a analýzy
Činnosti reklamních agentur
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Výpis údajů pro Jiří Nový ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jiří Nový
IČO (identifikační číslo):
88792145
Jméno:
Jiří Nový
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
16. 5. 2012
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Jiří Nový
Sídlo:
Modřínová 452/9, Zlonín 25064
Živnosti Jiří Nový
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Překladatelská a tlumočnická činnost
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Testování, měření, analýzy a kontroly
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Zprostředkování obchodu a služeb
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
16. 5. 2012
Statutární orgán Jiří Nový
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .