Jiří Konvalinka, IČO (72354909), sídlo Všemina
Základní informace
Název:
Jiří Konvalinka
Sídlo:
Všemina
IČO:
72354909
Aktuální kontaktní údaje Jiří Konvalinka
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jiří Konvalinka z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jiří Konvalinka
IČO:
72354909
Firma:
Jiří Konvalinka
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Zlín
Základní územní jednotka:
Všemina
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
6. 11. 2000
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Truhlářské práce
Obchodování s cennými papíry a komoditami na burzách
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Jiří Konvalinka ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jiří Konvalinka
IČO (identifikační číslo):
72354909
Jméno:
Jiří Konvalinka
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
6. 11. 2000
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Jiří Konvalinka
Sídlo:
216, Všemina 76315
Živnosti Jiří Konvalinka
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
26. 9. 2016
Živnost č. 2 Truhlářství, podlahářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 11. 2000
Statutární orgán Jiří Konvalinka
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .