Jiří Hába, IČO (06892311), sídlo Kamýk nad Vltavou
Základní informace
Název:
Jiří Hába
Sídlo:
Kamýk nad Vltavou
IČO:
06892311
Aktuální kontaktní údaje Jiří Hába
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jiří Hába z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jiří Hába
IČO:
06892311
Firma:
Jiří Hába
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Příbram
Základní územní jednotka:
Kamýk nad Vltavou
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
21. 2. 2018
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
Příprava staveniště
Kompletační a dokončovací práce
Výpis údajů pro Jiří Hába ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jiří Hába
IČO (identifikační číslo):
06892311
Jméno:
Jiří Hába
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
21. 2. 2018
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Jiří Hába
Sídlo:
160, Kamýk nad Vltavou 26263
Živnosti Jiří Hába
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 2. 2018
Živnost č. 2 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 2. 2018
Statutární orgán Jiří Hába
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .