Jiří Frey, IČO (15441172), sídlo Opava
Základní informace
Název:
Jiří Frey
Sídlo:
Opava
IČO:
15441172
Aktuální kontaktní údaje Jiří Frey
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jiří Frey z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jiří Frey
IČO:
15441172
Firma:
Jiří Frey
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Opava
Základní územní jednotka:
Opava (nečleněná část města)
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
26. 2. 1991
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Truhlářské práce
Malířské a natěračské práce
Výpis údajů pro Jiří Frey ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jiří Frey
IČO (identifikační číslo):
15441172
Jméno:
Jiří Frey
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
26. 2. 1991
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Jiří Frey
Sídlo:
Čajkovského 1595/49, Opava 74601
Živnosti Jiří Frey
Živnost č. 1 Truhlářství, podlahářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
16. 3. 1998
Přerušeno od
27. 6. 2018
Živnost č. 2 Malířství, lakýrnictví a natěračství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
18. 9. 1996
Přerušeno od
27. 6. 2018
Statutární orgán Jiří Frey
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .