Jiří Božík, IČO (48690716), sídlo Stochov
Základní informace
Název:
Jiří Božík
Sídlo:
Stochov
IČO:
48690716
Aktuální kontaktní údaje Jiří Božík
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jiří Božík z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jiří Božík
IČO:
48690716
Firma:
Jiří Božík
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Kladno
Základní územní jednotka:
Stochov
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
3. 2. 1994
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Příprava staveniště
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Silniční nákladní doprava
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Ostatní úklidové činnosti
Poskytování ostatních osobních služeb j. n.
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Jiří Božík ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jiří Božík
IČO (identifikační číslo):
48690716
Jméno:
Jiří Božík
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
3. 2. 1994
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
2
Sídlo Jiří Božík
Sídlo:
S. K. Neumanna 359, Stochov 27303
Živnosti Jiří Božík
Živnost č. 1 Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu
nejvýše 9 osob včetně řidiče
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 3. 2013
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a
myslivost
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Pronájem a půjčování věcí movitých
Projektování pozemkových úprav
Poskytování technických služeb
Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 4. 2011
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
17. 8. 1995
Zánik oprávnění
28. 6. 2000
Živnost č. 2 Taxislužba
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
6. 2. 1996
Zánik oprávnění
20. 10. 1999
Ukončení oprávnění
31. 1. 2001
Živnost č. 3 Taxislužba
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
4. 2. 1994
Zánik oprávnění
5. 2. 1996
Ukončení oprávnění
28. 2. 1996
Statutární orgán Jiří Božík
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .