Jindřiška Zíková, IČO (45379238), sídlo Milavče
Základní informace
Název:
Jindřiška Zíková
Sídlo:
Milavče
IČO:
45379238
Aktuální kontaktní údaje Jindřiška Zíková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jindřiška Zíková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jindřiška Zíková
IČO:
45379238
Firma:
Jindřiška Zíková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Domažlice
Základní územní jednotka:
Milavče
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
2. 3. 1993
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Výpis údajů pro Jindřiška Zíková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jindřiška Zíková
IČO (identifikační číslo):
45379238
Jméno:
Jindřiška Zíková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
2. 3. 1993
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Živnosti Jindřiška Zíková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
17. 2. 1993
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
17. 2. 1993
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Jindřiška Zíková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .