Jaroslav Krebs, IČO (75830019), sídlo Hrubčice
Základní informace
Název:
Jaroslav Krebs
Sídlo:
Hrubčice
IČO:
75830019
Aktuální kontaktní údaje Jaroslav Krebs
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jaroslav Krebs z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jaroslav Krebs
IČO:
75830019
Firma:
Jaroslav Krebs
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Prostějov
Základní územní jednotka:
Hrubčice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
26. 9. 2005
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Příprava staveniště
Kompletační a dokončovací práce
Výpis údajů pro Jaroslav Krebs ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jaroslav Krebs
IČO (identifikační číslo):
75830019
Jméno:
Jaroslav Krebs
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
26. 9. 2005
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Jaroslav Krebs
Sídlo:
247, Hrubčice 79821
Živnosti Jaroslav Krebs
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
26. 9. 2005
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Dokončovací stavební práce
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
26. 9. 2005
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Jaroslav Krebs
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .