Jan Morys, IČO (88866301), sídlo Staříč
Základní informace
Název:
Jan Morys
Sídlo:
Staříč
IČO:
88866301
Aktuální kontaktní údaje Jan Morys
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jan Morys z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jan Morys
IČO:
88866301
Firma:
Jan Morys
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Frýdek-Místek
Základní územní jednotka:
Staříč
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
20. 6. 2012
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Příprava staveniště
Pokrývačské práce
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Jan Morys ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jan Morys
IČO (identifikační číslo):
88866301
Jméno:
Jan Morys
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
20. 6. 2012
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Živnosti Jan Morys
Živnost č. 1 Pokrývačství, tesařství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 6. 2012
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Zprostředkování obchodu a služeb
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Pronájem a půjčování věcí movitých
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 6. 2012
Statutární orgán Jan Morys
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .