Jan Liška, IČO (14169011), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Jan Liška
Sídlo:
Praha
IČO:
14169011
Aktuální kontaktní údaje Jan Liška
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jan Liška z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jan Liška
IČO:
14169011
Firma:
Jan Liška
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 9
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
19. 1. 2022
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Jan Liška ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jan Liška
IČO (identifikační číslo):
14169011
Jméno:
Jan Liška
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
19. 1. 2022
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Jan Liška
Sídlo:
Jablonecká 355/31, Praha 19000
Živnosti Jan Liška
Živnost č. 1 Opravy silničních vozidel
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 1. 2022
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .