Jan Kuřil, IČO (41938569), sídlo Zbytiny
Základní informace
Název:
Jan Kuřil
Sídlo:
Zbytiny
IČO:
41938569
Aktuální kontaktní údaje Jan Kuřil
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jan Kuřil z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jan Kuřil
IČO:
41938569
Firma:
Jan Kuřil
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Prachatice
Základní územní jednotka:
Zbytiny
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
8. 8. 1991
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výstavba bytových a nebytových budov
Výpis údajů pro Jan Kuřil ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jan Kuřil
IČO (identifikační číslo):
41938569
Jméno:
Jan Kuřil
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
8. 8. 1991
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Živnosti Jan Kuřil
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
30. 7. 1992
Statutární orgán Jan Kuřil
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .