Iveta Hápová, IČO (01414119), sídlo Borač
Základní informace
Název:
Iveta Hápová
Sídlo:
Borač
IČO:
01414119
Aktuální kontaktní údaje Iveta Hápová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Iveta Hápová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Iveta Hápová
IČO:
01414119
Firma:
Iveta Hápová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-venkov
Základní územní jednotka:
Borač
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
13. 2. 2013
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výroba oděvů
Praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků
Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
Poskytování ostatních osobních služeb j. n.
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Iveta Hápová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Iveta Hápová
IČO (identifikační číslo):
01414119
Jméno:
Iveta Hápová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
13. 2. 2013
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Živnosti Iveta Hápová
Živnost č. 1 Masérské, rekondiční a regenerační služby
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 2. 2024
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Velkoobchod a maloobchod
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
13. 2. 2013
Statutární orgán Iveta Hápová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .