Ivana Kadavá, IČO (03822419), sídlo Mimoň
Základní informace
Název:
Ivana Kadavá
Sídlo:
Mimoň
IČO:
03822419
Aktuální kontaktní údaje Ivana Kadavá
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Ivana Kadavá z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ivana Kadavá
IČO:
03822419
Firma:
Ivana Kadavá
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Okres:
Česká Lípa
Základní územní jednotka:
Mimoň
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
23. 2. 2015
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Ostatní poskytování úvěrů j. n.
Řízení a správa finančních trhů
Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Výpis údajů pro Ivana Kadavá ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ivana Kadavá
IČO (identifikační číslo):
03822419
Jméno:
Ivana Kadavá
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Vznik první živnosti:
23. 2. 2015
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Ivana Kadavá
Sídlo:
Růžová 14, Mimoň 47124
Živnosti Ivana Kadavá
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
23. 2. 2015
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
23. 2. 2015
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Statutární orgán Ivana Kadavá
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .