GP stavby s.r.o., IČO (08374821), sídlo Brno
Základní informace
Název:
GP stavby s.r.o.
Sídlo:
Brno
IČO:
08374821
Aktuální kontaktní údaje GP stavby s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro GP stavby s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje GP stavby s.r.o.
IČO:
08374821
Firma:
GP stavby s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-Žabovřesky
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
29. 7. 2019
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výstavba bytových a nebytových budov
Ubytování
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Zeměměřické a kartografické činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro GP stavby s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje GP stavby s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
08374821
Jméno:
GP stavby s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
29. 7. 2019
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
4
Sídlo GP stavby s.r.o.
Sídlo:
Voroněžská 2547/1, Brno 61600
Živnosti GP stavby s.r.o.
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 7. 2019
Živnost č. 2 Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 7. 2019
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Ubytovací služby
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Projektování pozemkových úprav
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 7. 2019
Živnost č. 4 Výkon zeměměřických činností
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 7. 2019
Statutární orgán GP stavby s.r.o.
Výpis údajů pro GP stavby s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje GP stavby s.r.o.
Soud:
Krajský soud v Brně
29. 7. 2019
Spisová značka:
C 113358
IČO (identifikační číslo osoby):
08374821
Jméno:
GP stavby s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
29.7.2019
Zapsána dne:
29.7.2019
Kapitál GP stavby s.r.o.
Základní kapitál
100 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
29.7.2019
Sídlo GP stavby s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Voroněžská 2547/1, Brno 61600, Česká republika
29.7.2019
Předmět podnikání GP stavby s.r.o.
Platnost údajů od - do
Zednictví
29.7.2019
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
29.7.2019
Výkon zeměměřických činností
29.7.2019
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
29.7.2019
Vedení firmy GP stavby s.r.o.
Statutární orgán GP stavby s.r.o.
jednatel
Věra Grygarová
Ve funkci
od 29.7.2019
Adresa
Komenského 67, 66701 Židlochovice
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .