Ganna Melnychuk, IČO (27397637), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Ganna Melnychuk
Sídlo:
Praha
IČO:
27397637
Aktuální kontaktní údaje Ganna Melnychuk
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Ganna Melnychuk z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ganna Melnychuk
IČO:
27397637
Firma:
Ganna Melnychuk
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 8
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
25. 11. 2005
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Balicí činnosti
Výpis údajů pro Ganna Melnychuk ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ganna Melnychuk
IČO (identifikační číslo):
27397637
Jméno:
Ganna Melnychuk
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
25. 11. 2005
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Ganna Melnychuk
Sídlo:
U Pekařky 314/1, Praha 18000
Živnosti Ganna Melnychuk
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 11. 2005
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
25. 11. 2005
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Ukončení oprávnění
31. 8. 2008
Statutární orgán Ganna Melnychuk
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .