Finanční servis MB s.r.o., IČO (28897285), sídlo Mladá Boleslav
Základní informace
Název:
Finanční servis MB s.r.o.
Sídlo:
Mladá Boleslav
IČO:
28897285
Aktuální kontaktní údaje Finanční servis MB s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Finanční servis MB s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Finanční servis MB s.r.o.
IČO:
28897285
Firma:
Finanční servis MB s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Mladá Boleslav
Základní územní jednotka:
Mladá Boleslav
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
18. 5. 2009
Sídlo Finanční servis MB s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Poradenství v oblasti řízení
Výpis údajů pro Finanční servis MB s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Finanční servis MB s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
28897285
Jméno:
Finanční servis MB s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
18. 5. 2009
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Finanční servis MB s.r.o.
Sídlo:
Jana Palacha 1098, Mladá Boleslav 29301
Živnosti Finanční servis MB s.r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
18. 5. 2009
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
7. 11. 2011
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Statutární orgán Finanční servis MB s.r.o.
Výpis údajů pro Finanční servis MB s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje Finanční servis MB s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
18. 5. 2009
Spisová značka:
C 151778
IČO (identifikační číslo osoby):
28897285
Jméno:
Finanční servis MB s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
18.5.2009
Zapsána dne:
18.5.2009
Počet členů statutárního orgánu: 1
2.6.2014
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
2.6.2014
Kapitál Finanční servis MB s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
18.5.2009
Sídlo Finanční servis MB s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Jana Palacha 1098, Mladá Boleslav 29301, Česká republika
14.9.2016
Adresa:
Husova 325, Mladá Boleslav 29301, Česká republika
2.6.2014 - 14.9.2016
Předmět podnikání Finanční servis MB s.r.o.
Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
18.5.2009
Vedení firmy Finanční servis MB s.r.o.
Statutární orgán Finanční servis MB s.r.o.
jednatel
Ing. Milan Dlask
Ve funkci
od 13.3.2015
Adresa
17. listopadu 1374, 29301 Mladá Boleslav
jednatel
Ing. Milan Dlask
Ve funkci
od 18.5.2009
do 13.3.2015
Adresa
Jana Palacha 1130, 29301 Mladá Boleslav
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .