Eva Tajer, IČO (73317675), sídlo Horka nad Moravou
Základní informace
Název:
Eva Tajer
Sídlo:
Horka nad Moravou
IČO:
73317675
Aktuální kontaktní údaje Eva Tajer
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Eva Tajer z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Eva Tajer
IČO:
73317675
Firma:
Eva Tajer
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Olomouc
Základní územní jednotka:
Horka nad Moravou
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
2. 4. 2004
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Eva Tajer ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Eva Tajer
IČO (identifikační číslo):
73317675
Jméno:
Eva Tajer
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
2. 4. 2004
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Eva Tajer
Sídlo:
Olomoucká 210/15, Horka nad Moravou 78335
Živnosti Eva Tajer
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Pronájem a půjčování věcí movitých
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
20. 4. 2004
Přerušeno od
31. 10. 2013
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Maloobchod se smíšeným zbožím
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
20. 4. 2004
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
8. 10. 2007
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Eva Tajer
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .