Dezider Demeter, IČO (49892461), sídlo Děčín
Základní informace
Název:
Dezider Demeter
Sídlo:
Děčín
IČO:
49892461
Aktuální kontaktní údaje Dezider Demeter
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Dezider Demeter z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Dezider Demeter
IČO:
49892461
Firma:
Dezider Demeter
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Děčín
Základní územní jednotka:
Děčín
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
25. 2. 1994
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Příprava staveniště
Sklenářské, malířské a natěračské práce
Malířské a natěračské práce
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Dezider Demeter ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Dezider Demeter
IČO (identifikační číslo):
49892461
Jméno:
Dezider Demeter
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
25. 2. 1994
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
2
Sídlo Dezider Demeter
Sídlo:
Teplická 176/187, Děčín 40502
Živnosti Dezider Demeter
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
4. 1. 1999
Živnost č. 2 Malířství, lakýrnictví a natěračství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
23. 2. 1994
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Přípravné práce pro stavby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
4. 11. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
4. 1. 1999
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Dezider Demeter
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .