Bottega de Divinus Software s.r.o., IČO (26724006), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Bottega de Divinus Software s.r.o.
Sídlo:
Praha
IČO:
26724006
Aktuální kontaktní údaje Bottega de Divinus Software s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Bottega de Divinus Software s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Bottega de Divinus Software s.r.o.
IČO:
26724006
Firma:
Bottega de Divinus Software s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 9
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
18. 9. 2002
Sídlo Bottega de Divinus Software s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Činnosti v oblasti informačních technologií
Poradenství v oblasti řízení
Technické zkoušky a analýzy
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd
Administrativní a kancelářské činnosti
Výpis údajů pro Bottega de Divinus Software s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Bottega de Divinus Software s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
26724006
Jméno:
Bottega de Divinus Software s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
18. 9. 2002
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Bottega de Divinus Software s.r.o.
Sídlo:
Nad Smetankou 231/9, Praha 19000
Živnosti Bottega de Divinus Software s.r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
Testování, měření, analýzy a kontroly
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 8. 2013
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
18. 9. 2002
Zánik oprávnění
17. 7. 2013
Živnost č. 2 Specializovaný maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
18. 9. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Bottega de Divinus Software s.r.o.
Výpis údajů pro Bottega de Divinus Software s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje Bottega de Divinus Software s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
18. 9. 2002
Spisová značka:
C 89695
IČO (identifikační číslo osoby):
26724006
Jméno:
VMD Dolls s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
18.9.2002
Zapsána dne:
18.9.2002
Kapitál Bottega de Divinus Software s.r.o.
Základní kapitál
200 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
18.9.2002
Sídlo Bottega de Divinus Software s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Nad Smetankou 231/9, Praha 19000, Česká republika
19.4.2017
Adresa:
Kaprova 13/14, Praha 1 11001, Česká republika
18.9.2002 - 19.4.2017
Předmět podnikání Bottega de Divinus Software s.r.o.
Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
3.6.2015
specializovaný maloobchod
18.9.2002 - 24.7.2013
Vedení firmy Bottega de Divinus Software s.r.o.
Statutární orgán Bottega de Divinus Software s.r.o.
jednatel
Jan Diviš
Ve funkci
od 22.7.2021
Adresa
Nad Smetankou 231/7, 19000 Praha
jednatel
Jan Diviš
Ve funkci
od 20.2.2016
do 22.7.2021
Adresa
Akátová 1173/2, 18200 Praha
jednatel
Jan Diviš
Ve funkci
od 3.3.2010
do 20.2.2016
Adresa
Akátová 1173/2, 18200 Praha 8
jednatel
Jan Diviš
Ve funkci
od 18.9.2002
do 3.3.2010
Adresa
, Salačova Lhota-Velká Černá č.p. 7, PSČ 355 01 pošta Pacov
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .