Bohumil Rybák, IČO (65035135), sídlo Horní Radouň
Základní informace
Název:
Bohumil Rybák
Sídlo:
Horní Radouň
IČO:
65035135
Aktuální kontaktní údaje Bohumil Rybák
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Bohumil Rybák z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Bohumil Rybák
IČO:
65035135
Firma:
Bohumil Rybák
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Jindřichův Hradec
Základní územní jednotka:
Horní Radouň
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
4. 11. 1996
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Demolice a příprava staveniště
Výpis údajů pro Bohumil Rybák ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Bohumil Rybák
IČO (identifikační číslo):
65035135
Jméno:
Bohumil Rybák
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
4. 11. 1996
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
1
Sídlo Bohumil Rybák
Sídlo:
130, Horní Radouň 37843
Živnosti Bohumil Rybák
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 1. 2008
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Přípravné práce pro stavby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 2008
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 PROVOZOVÁNÍ TĚLOVÝCHOVNÝCH A SPORTOVNÍCH ZAŘÍZENÍ A ZAŘÍZENÍ SLOUŽÍCÍCH
REGENERACI A REKONDICI
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
4. 11. 1996
Zánik oprávnění
29. 3. 2001
Živnost č. 3 HOSTINSKÁ ČINNOST
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
4. 11. 1996
Zánik oprávnění
29. 3. 2001
Živnost č. 4 PROVOZOVÁNÍ SAUNY
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
4. 11. 1996
Zánik oprávnění
2. 2. 2001
Statutární orgán Bohumil Rybák
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .