Benedikt Valenta, IČO (07500611), sídlo Praha 1
Základní informace
Název:
Benedikt Valenta
Sídlo:
Praha 1
IČO:
07500611
Aktuální kontaktní údaje Benedikt Valenta
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Benedikt Valenta z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Benedikt Valenta
IČO:
07500611
Firma:
Benedikt Valenta
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 1
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
27. 9. 2018
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Výroba ostatních dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Výroba konstrukčních kovových výrobků
Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie
Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
Shromažďování, úprava a rozvod vody
Truhlářské práce
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Fotografické činnosti
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění
Opravy ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Výpis údajů pro Benedikt Valenta ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Benedikt Valenta
IČO (identifikační číslo):
07500611
Jméno:
Benedikt Valenta
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
27. 9. 2018
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Benedikt Valenta
Sídlo:
U lužického semináře 97/18, Praha 11800
Živnosti Benedikt Valenta
Živnost č. 1 Výroba a opravy hudebních nástrojů
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 5. 2026
Živnost č. 2 Truhlářství, podlahářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
27. 9. 2018
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Fotografické služby
Umělecko-řemeslné zpracování kovů
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
27. 9. 2018
Statutární orgán Benedikt Valenta
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .