Bc. Jana VOBECKÁ, IČO (75506548), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Bc. Jana VOBECKÁ
Sídlo:
Praha
IČO:
75506548
Aktuální kontaktní údaje Bc. Jana VOBECKÁ
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Bc. Jana VOBECKÁ z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Bc. Jana VOBECKÁ
IČO:
75506548
Firma:
Bc. Jana VOBECKÁ
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 6
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
19. 3. 2003
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Činnosti cestovních agentur a cestovních kanceláří
Výpis údajů pro Bc. Jana VOBECKÁ ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Bc. Jana VOBECKÁ
IČO (identifikační číslo):
75506548
Jméno:
Bc. Jana VOBECKÁ
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
19. 3. 2003
Sídlo Bc. Jana VOBECKÁ
Sídlo:
K lánu 498/6, Praha 16000
Statutární orgán Bc. Jana VOBECKÁ
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .