Barbora Havlenová, IČO (09132511), sídlo Diváky
Základní informace
Název:
Barbora Havlenová
Sídlo:
Diváky
IČO:
09132511
Aktuální kontaktní údaje Barbora Havlenová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Barbora Havlenová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Barbora Havlenová
IČO:
09132511
Firma:
Barbora Havlenová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Břeclav
Základní územní jednotka:
Diváky
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
6. 4. 2020
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výroba potravinářských výrobků
Výroba oděvů
Velkoobchod, kromě motorových vozidel
Maloobchod, kromě motorových vozidel
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Ostatní vzdělávání
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Barbora Havlenová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Barbora Havlenová
IČO (identifikační číslo):
09132511
Jméno:
Barbora Havlenová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
6. 4. 2020
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Živnosti Barbora Havlenová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Překladatelská a tlumočnická činnost
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
6. 4. 2020
Přerušeno od
1. 10. 2020
Statutární orgán Barbora Havlenová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .