Adéla Uhrová, IČO (08632464), sídlo Dačice
Základní informace
Název:
Adéla Uhrová
Sídlo:
Dačice
IČO:
08632464
Aktuální kontaktní údaje Adéla Uhrová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Adéla Uhrová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Adéla Uhrová
IČO:
08632464
Firma:
Adéla Uhrová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Jindřichův Hradec
Základní územní jednotka:
Dačice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
23. 10. 2019
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
Výpis údajů pro Adéla Uhrová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Adéla Uhrová
IČO (identifikační číslo):
08632464
Jméno:
Adéla Uhrová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
23. 10. 2019
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Adéla Uhrová
Sídlo:
Jemnická 20, Dačice 38001
Živnosti Adéla Uhrová
Živnost č. 1 Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti fitness a
kulturistiky
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
23. 10. 2019
Statutární orgán Adéla Uhrová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .