Hlavní navigace

Životní pojištění v novém

Na český trh životního pojištění vstoupila jedna z největších pojišťovacích skupin světa - AEGON. V současnosti u nás nabízí tři typy produktů: investiční životní pojištění AEGON Global, variabilní životní pojištění AEGON Garant s garantovanou mírou minimálního zhodnocení a dvě dětská investiční pojištění AEGON Juventus.

Doba čtení: 1 minuta
Aegon

Investiční životní pojištění Aegon Global je kombinací pojistného a spořícího produktu, ve kterém si klient volí způsob, jak budou jeho úspory investovány. Hodnotu pojištění je možné zvyšovat i zaplacením mimořádného pojistného. Prostředky investované v pojištění se mohou chránit proti inflaci indexační doložkou, při které se v závislosti na inflaci zvyšuje pojistné i pojistná částka.

Aegon Garant je pojištění pro případ úmrtí nebo dožití s možností volby řady individuálních prvků podle aktuálních potřeb klienta. Hodnota pojištění se zvyšuje o zaručené zhodnocení. V případě potřeby může klient během doby všech pojištění AEGON čerpat část prostředků.

Dětská investiční pojištění Aegon Juventus jsou určena pro děti a mládež do 26 let. Po uplynutí pojištění je možné výplatu z pojištění použít na výplatu stipendia nebo například jako jeden ze zdrojů při pořízení vlastního bydlení.

Více informací naleznete na internetových stránkách pojišťovny Aegon.