Hlavní navigace

Životní pojištění v novém

Na český trh životního pojištění vstoupila jedna z největších pojišťovacích skupin světa - AEGON. V současnosti u nás nabízí tři typy produktů: investiční životní pojištění AEGON Global, variabilní životní pojištění AEGON Garant s garantovanou mírou minimálního zhodnocení a dvě dětská investiční pojištění AEGON Juventus.

Sdílet

Aegon

Investiční životní pojištění Aegon Global je kombinací pojistného a spořícího produktu, ve kterém si klient volí způsob, jak budou jeho úspory investovány. Hodnotu pojištění je možné zvyšovat i zaplacením mimořádného pojistného. Prostředky investované v pojištění se mohou chránit proti inflaci indexační doložkou, při které se v závislosti na inflaci zvyšuje pojistné i pojistná částka.

Aegon Garant je pojištění pro případ úmrtí nebo dožití s možností volby řady individuálních prvků podle aktuálních potřeb klienta. Hodnota pojištění se zvyšuje o zaručené zhodnocení. V případě potřeby může klient během doby všech pojištění AEGON čerpat část prostředků.

Dětská investiční pojištění Aegon Juventus jsou určena pro děti a mládež do 26 let. Po uplynutí pojištění je možné výplatu z pojištění použít na výplatu stipendia nebo například jako jeden ze zdrojů při pořízení vlastního bydlení.

Více informací naleznete na internetových stránkách pojišťovny Aegon.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).