Hlavní navigace

Získání hypotéky může být někdy tvrdý oříšek

Buďme realisté a přiznejme si, že získání hypotéky může být někdy tvrdý oříšek. Ačkoli se zdá, že vám nic zásadního nestojí v cestě, nakonec se ukáže, že několik drobných překážek celou věc zkomplikuje úplně stejně jako nějaký zásadní problém. Nakonec uslyšíte NE jen proto, že nesplňujete pevně nastavené podmínky, se kterými není možné při nejlepší vůli pohnout.

Sdílet

Každý dělá hypotéky jinak. Pro některé poskytovatele hypoték je snadnější v některých případech říci prostě ne. Mají k tomu své důvody. Pro nás ve společnosti Credoma je NE; tou poslední myslitelnou alternativou. Také proto máme své důvody. Ty vycházejí z našeho celkového přístupu ke klientům a jde nám především o to, aby hypotéka vyhovovala jejich možnostem a potřebám. Ať už se jedná o poskytnutou částku, podmínky, způsob splácení, popřípadě maličkosti, které se jinde staly překážkami. Buďme upřímní, zázraky nedokážeme, ale díky našemu přístupu se nám daří poskytovat hypotéky i těm klientům, kteří jinde nepochodili, říká marketingový ředitel Petr Štěpánek. A dále dodává, zkrátka hypotéky může nabízet každý. A každý je také může nabízet jinak. Nemusíte tomu věřit. Můžete se o tom přesvědčit.

Credoma, a.s. je moderní a dynamická finanční společnost založená ve Velké Británii. Od roku 2004 se specializuje se na poskytování nebankovních hypotečních produktů fyzickým i právnickým osobám i po celém území České republiky. V současné chvíli Credoma nabízí tři druhy nebankovních hypotečních úvěrů, které se liší v účelu a způsobu využití poskytnutých finančních prostředků.

Hypotéku na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti. Oproti klasické hypotéce umožňuje až 50% prostředků využít neúčelově, dle vlastního uvážení na cokoliv bez nutnosti bližšího dokládání. Například na vybavení domácnosti, nákupu elektroniky, pořízení automobilu a podobně.

Velmi žádaná je též spotřebitelská hypotéka, která funguje podobně jako klasický spotřebitelský úvěr tak, jak jej znáte z nabídky bank. Díky Credoma spotřebitelské hypotéce umožní stávající nemovitost získat nemalé finanční prostředky na libovolné účely. Může to být nákup zařízení bytu, elektroniky, automobilu, stavba garáže, ale stejně tak například na založení firmy, financování vašich projektů, plánů a nápadů a v neposlední řadě třeba pořízení vysněné exotické dovolené. Účely, na které se tyto prostředky použijí, není třeba nikomu dokládat.

Pro ty, kteří již využívají více finančních produktů (leasing, půjčku, kreditní kartu, apod.) nabízí Credoma hypotéka na konsolidaci nevýhodných půjček a úvěrů výhodný a efektivní způsob, jak vyřešit své splátky a finanční závazky. Credoma hypotéka pomůže spojit všechny splátky do jedné, jejíž výši si sami určíte, stejně jako dobu, po kterou se bude splácet. Tak lze ulevit nejen svému rodinnému rozpočtu, ale zbavit se spousty nepříjemných starostí. Primárním zaměřením této hypotéky je splátka předešlých závazků. Nicméně můžete získat i neúčelovou část hypotéky, se kterou můžete naložit dle svých potřeb a uvážení.

A komu jsou Credoma hypotéky určeny? Každému, kdo disponuje nemovitým majetkem, popřípadě může nemovitostí disponovat se souhlasem jejího majitele. Credoma nebankovní hypotéky může získat každý občan České republiky starší 20 let a to jak zaměstnanec, OSVČ, podnikatel i důchodce. O hypotéku mohou zažádat dokonce až 4 lidé nebo 2 manželské páry. Nejnižší částka hypotéky je 100 000 Kč a horní hranice úvěru není nijak omezena. Celkově je možné si půjčit až do výše 80% hodnoty zastavené nemovitosti.

Na rozdíl od většiny bank u Credoma hypotéky není výše příjmů pro získání hypotečního úvěru rozhodující a není třeba je prokazovat.

Nemusíte tomu věřit. Můžete se o tom přesvědčit na www.credoma.cz nebo zdarma na infolince 800 500 900.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).