Hlavní navigace

Zimní nadílka s ON-LINE PŮJČKOU CETELEM

V období, kdy vánoční shon je již minulostí a my si pomalu zvykáme psát sedmičku na konci letopočtu, řada z nás marně čeká na sněhové vločky, aby mohla vyrazit na zasněžené svahy našich hor. Škoda, typicky ladovská zima se zatím nekoná.

Sdílet

Letošní rozmarné počasí nám nicméně dopřává něco, čeho se nám jindy příliš nedostává. Je to čas, který jinak často trávíme lyžováním na horách nebo přes letní měsíce v přírodě. Letošní „zima“ je tedy příhodná k realizaci našich odkládaných záměrů mající nejrůznější podoby: zařízení či dovybavení domácnosti, přestavba bytu atd. Někteří jsou již možná unaveni čekáním na sněhovou nadílku, a tak se rozhodli vyměnit vosky za opalovací krémy a strávit zimní dovolenou v oblastech plných hřejivého slunce.

Ať jsou již Vaše záměry jakékoliv, mohla by Vám při jejich realizaci pomoci ON-LINE PŮJČKA CETELEM, kterou můžete využít v podstatě na cokoli. Tato půjčka je nyní poskytována až do 1 milionu Kč, navíc s mimořádnou úrokovou sazbou již od 8,5 % p.a. (RPSN od 9,23). S ON-LINE PŮJČKOU CETELEM také nejsou spojeny žádné další poplatky za vyřízení půjčky nebo za vedení úvěrového účtu.

Velkou výhodou ON-LINE PŮJČKY, zejména v období nepříznivého počasí, je možnost o ni zažádat z tepla a pohodlí domova – přes internet. Vše si v klidu rozmyslíte, vyberete pro Vás nejvýhodnější variantu a vyplníte žádost o půjčku. Výsledek posouzení se dozvíte ihned a pak už stačí jen vytisknout smlouvu, podepsat ji a spolu s požadovanými doklady zaslat na adresu společnosti CETELEM ČR. a.s.

Více podrobností o ON-LINE PŮJČCE CETELEM naleznete na internetových stránkách společnosti CETELEM ČR, a.s.: www.cetelem.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).